VIETNAM

Phu Quoc

9 DNÍ / 8 nocí

UBYTOVANIE: hotel***
TERMÍN: Na dopyt
CENA: od 710 € /os.

VIETNAM

Ázia
TYP ZÁJAZDU: Pobytový

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Letenky
Poistenie
Fakultatívne výlety

Vietnam_theHiddenCharmPHU QUOC

Ostrov Phu Quoc je tiež nazývaný aj Smaragdový ostrov a to kvôli jeho prekrásnej prírode a nekonečných turistických možností.

Tento ostrov je obdarený prekrásnymi miestami, kultúrnymi ale aj historickými pamiatkami, ktoré priťahujú veľa turistov v priebehu celého roka.

Phu Quoc je lokalizovaný v Thajskom zálive, ostrov v tvare srdca leží len 290 námorných míľ od Thajska. Svojou dĺžkou 62 km predstavuje najdlhší ostrov vo Vietname. Je súčasťou súostrovia pozostávajúceho z 22 ostrovov všetkých veľkostí. Na ostrove žije okolo 55 000 ľudí.

Ostrov má dve ročné obdobia: obdobie dažďa od júla do novembra a obdobie sucha, ktoré trvá od novembra až do júla. Každoročný priemer zrážok je 2,879m a priemerná teplota je 27°C. Turisti prichádzajú po celý rok, ale najlepšia sezóna je obdobie sucha, kedy je obloha slnečná, čistá a prekrásne modrá.

Ponuka na vyplnenie voľných chvíľ je bohatá, napríklad rybačka, prenájom motoriek a bicyklov, ak si spravíte okružnú jazdu po ostrove, pričom ceny nie sú vysoké. Za 10 USD si môžete prenajať motorku na celý deň. Okrem toho je tu možnosť šnorchlovania, kempovania či ekotúr.

Jeden z najkrajších zážitkov, ktorý vám môže ostrov ponúknuť je potápanie. Podmorský svet sa tu vyznačuje množstvom rozmanitých druhov koralov či rýb.

Phu Quoc je dobre známy aj rybacou omáčkou vysokej kvality a tiež chovom tzv. Phu Quoc psov. Ide o lovecké psy, pričom sú aj veľmi dobrí spoločníci.

PhuQuoc Beach Resort, Vietnam

PROGRAM

1. DEŇ: Saigon – PhuQouc

Prílet do Saigonu a pokračujete v lete na ostrov PhuQuoc. Ubytovanie sa v hoteli. Zbytok dňa určený na oddych po dlhej ceste.

2. - 6. DEŇ: PhuQouc (raňajky)

Voľný čas. Možnosť fakultatívnych výletov po ostrove.

7. DEŇ: PhuQouc – Saigon (raňajky)

Po raňajkách odlet do Saigonu a transfer k tunelom Cu Chi. Ide o komplikovaný systém podzemných tunelov, ktoré vojská Vietkongu využívali v boji proti Američanom. Návrat do Saigonu a prehliadka mesta. Navštívite najvýznamnejšie miesta Saigonu, ako operu, hotel Rex, Mestskú halu, Prezidentský palác či katedrálu Notre Dame.

8. DEŇ: Mekong Delta (raňajky)

Dnes sa poplavíte po rieke Mekong. Navštívite plávajúci trh a pochutnáte si na miestnych špecialitách. Plavba po rieke Mekong určite patrí medzi nezabudnuteľné zážitky. Neskôr – návrat do Saigonu.

9. DEŇ: Saigon (raňajky)

Raňajky na hoteli, posledné nákupy, odlet.

CENA ZAHŔŇA

- 8 x ubytovanie
- raňajky, ako je uvedené v programe
- plavbu po rieke Mekong, prehliadka mesta Saigon + tunely Cu Chi
- transfery
- anglicky hovoriaceho sprievodcu počas prehliadok
- vstup do pamiatok

CENA NEZAHŔŇA

- medzinárodnú letenku Viedeň – Saigon
- cestovné poistenie, vízum do Vietnamu
- prelet Sai Gon- Phu Quoc - Sai Gon

  +421 948 666 888

  ZAVOLAJTE NÁM

  Cestovná kancelária si vyhradzuje právo na zmeny.

  MOŽNO VÁS ZAUJME

  Romantický Vietnam – svadobná cesta

  Vietnam – Mui Ne a Saigon

  Vietnam – čamská kultúra

  Vietnam – Vinpearl resort 5*

  NAŠI PARTNERI   >   >   >   >   >


  VŠETKY LETECKÉ SPOLOČNOSTI!


  VŠETKY LETECKÉ SPOLOČNOSTI!

  © EDEN TRAVEL - all rights reseved

  designed by