VIETNAM

Nhatrang***

9 DNÍ / 8 nocí

UBYTOVANIE: Galina hotel **** / Asian Ruby hotel ***
TERMÍN: Na dopyt
CENA: od 690 € /os.

VIETNAM

Ázia
TYP ZÁJAZDU: Pobytový

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Letenky
Poistenie
Fakultatívne výlety

Vietnam_theHiddenCharmNHA TRANG
– prístavné mesto, známe rekreačné stredisko a sídlo provincie Khánh Hoa (380 000 obyv.) severne od Saigonu, je so svojimi krásnymi plážami a excelentným potápaním najvyhľadávanejším plážovým rezortom Vietnamu. Záliv Nha Trang Bay sa priraďuje k najkrajším zátokám sveta. Každoročne v júni sa tu koná „Sea Festival“. Nachádzajú sa tu zinkové kúpele, ktoré sú balzamom pre celé telo. V okolí sú tiež belostné pláže s hájmi kokosových paliem a niekoľko zaujímavých tropických ostrovov (Ebony Island, Hon Tam a Mieu s morským akváriom pod šírym nebom). Oceánografický inštitút obsahuje zbierku tropických morských živočíchov. Z historických pamiatok je zaujímavý hinduistický chrám Po Nagar Cham na kopci Cu Lao, z dôb kráľovstva Čampa (postavený v 9. stor.), alebo pagody Tháp Cham či Long Son s bielou sochou. Okolie – Buon Ma Thuot – kopcovitá folklórna oblasť s osadami horských kmeňov, s nepriechodnými pralesmi, kde žijú posledné divoké vietnamské slony (oblasť je tiež známa pestovaním vynikajúcej kávy), Poklong Garai – známe veže z doby dávneho čamského kráľovstva.

NhaTrang , Vietnam

PROGRAM

1. DEŇ: Saigon – Nhatrang

Po prílete do Saigonu sa presuniete na let do Nhatrangu, prekrásneho prímorského mestečka, nachádzajúcom sa pri exotickom zálive Nha Trang. Transfer do hotela a oddych po dlhej ceste.

2. - 6. DEŇ: Nhatrang (raňajky)

Voľné dni určené na oddych na pláži, plávanie, šnorchlovanie a i. Možnosť fakultatívnych výletov: prehliadka mesta, potápanie, výlety na ostrov.

7. DEŇ: Nha Trang – Saigon (raňajky)

Po raňajkách odlet do Saigonu. Z letiska sa presuniete na prehliadku tunelov Cu Chi. Ide o komplikovaný systém podzemných tunelov, ktoré vojská Vietkongu využívali v boji proti Američanom. Poobede sa vrátite do Saigonu a prehliadnete si toto očarujúce mesto. Navštívite mnohé výynamné miesta, ako napr. divadlo, hotel Rex, Mestskú halu, Prezidentský palác či katedrálu Notre Dame.

8. DEŇ: Mekong Delta (raňajky)

Dnes na Vás čaká plavba po rieke Mekong. Navštívite plávajúci trh a pochutnáte si na miestnych špecialitách. Plavba po rieke Mekong určite patrí medzi nezabudnuteľné zážitky. Neskoro popoludní sa vrátite naspäť do hotela.

9. DEŇ: Saigon (raňajky)

Raňajky na hoteli, odubytovanie sa, posledné nákupy a odlet domov

CENA ZAHŔŇA

- 8 x ubytovanie
- raňajky, ako je uvedené v programe
- prelet Saigon – PhuQouc – Saigon
- plavbu po rieke Mekong
- transfery
- anglicky hovoriaceho sprievodcu počas prehliadok
- vstup do pamiatok

CENA NEZAHŔŇA

- medzinárodnú letenku Viedeň – Saigon
- vnútorný prelet Saigon – Nha Trang
- cestovné poistenie, vízum do Vietnamu

  +421 948 666 888

  ZAVOLAJTE NÁM

  Cestovná kancelária si vyhradzuje právo na zmeny.

  MOŽNO VÁS ZAUJME

  Romantický Vietnam – svadobná cesta

  Vietnam – Mui Ne a Saigon

  Vietnam – čamská kultúra

  Vietnam – Vinpearl resort 5*

  NAŠI PARTNERI   >   >   >   >   >


  VŠETKY LETECKÉ SPOLOČNOSTI!


  VŠETKY LETECKÉ SPOLOČNOSTI!

  © EDEN TRAVEL - all rights reseved

  designed by