VIETNAM

malý okruh

13 DNÍ / 10 nocí

UBYTOVANIE: hotel *** ...*****
TERMÍN: Na dopyt
CENA: od 998 € /os.

VIETNAM

Ázia
TYP ZÁJZDU: Poznávací

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Letenky
Poistenie
Fakultatívne výlety

To najkrajšie z Vietnamu  sa dá vidieť aj za pár dní  Hanoi – Halong Bay – Nha Trang – Saigon

Hue, Vietnam

PROGRAM

1. DEŇ: Viedeň

Odlet z Viedne podľa letového itinerára.

2. DEŇ: PRÍLET Hanoj

Prílet do Hanoja, transfer na hotel a oddych po dlhej ceste.

3. DEŇ: Halong Bay

Po raňajkách presun  do Halong Bay zátoky vzdielenej cca 200 km.( cesta trvá asi 4 hodiny ), kde sa okolo obeda nalodíme na džunku a absolvujeme plavbu v tejto prekrásnej zátoke. Nachádza sa tu viac než 3000 vápencových ostrovčekov, vytŕčajúcich zo smaragdovo zelenej morskej hladiny – celá zátoka Halong Bay je zapísaná na listine UNESCO. Nalodíme sa na džunku a vychutnáme si plavbu v prekrásnej zátoke s unikátnymi jaskyňami, malebnými zátokami s piesčitými plážami a úžasným pokojným prostredím. Ostrovy Cho, Ga Choi a Dinh Huong, jaskyňa Sung Sot, pláž Titov, plávajúca dedinka Bo Nau. Pokojné more je ideálne pre kajaking. Obed z čerstvých morským plodov je podávaný na palube. Noc strávime na džunke, milovníci rybolovu si môžu zarybárčiť. Ak čas dovolí zaplávame si v zátoke. Budete mať aj možnosť objednať masérske služby na lodi, platba vo vlastnej réžii .

4. DEŇ: Hanoj

Ráno ešte plavba v zátoke, na sa vylodíme a vrátime sa do Hanoja.
Dnes nás ešte čaká krátka prehliadka hlavného mesta krajiny. Návšteva historických pamiatok , jazero Hoan Kiem, západné jazero a krátka prechádzka po starých štvrtiach mesta, ktoré naozaj majú čo ponúknuť. Nákupy, ochutnávanie vietnamských špecialít. Prenocovanie v Hanoji..

5. DEŇ: Hanoj - Nha Trang

Odlet z Hanoja do Nha Trangu ( vzdialenosť 1400 km ), transfer z letiska do hotela VinPearl, ubytovanie sa a voľný deň. Rezort VinPearl ponúka možnosť ochutnávok, návšteva barov a nákupné centrum, možnosť rôznych športov, masáži, zábavný park, podmorský svet. V tomto nádhernom rezorte boli ubytované aj účastníčky Miss Universe.

6. - 9. DEŇ: Nha Trang

Nha Trang je prímorské mesto, ktoré je preslávené svojou plážovou promenádou lemovanou kokosovými palmami, tyrkysovým morom a bielym pieskom. Túto oblasť zvlášť obľubujú  milovníci potápania a šnorchlovania, kvôli priezračnému moru a koralovej podmorskej flóre. Môžete tu prežiť nezabudnuteľné chvíle pri prechádzke na loďke medzi granitovými skalami či pri návšteve niektorého z miest, kde sa zachovali pozostatky tajomnej čamskej kultúry. Spokojní tu budú i milovníci nočného života. Voľné dni vhodné na oddych , opaľovanie sa a fakultatívne výlety. Napr. návšteva zinkových kúpeľov, Po Nagar veží, rybárskej dedinky a pod.

10. DEŇ: Nha Trang - Saigon

Transfer na letisko, odlet do Saigonu ( vzdialenosť cca 500 Km ), ubytovanie sa v hoteli a voľný večer vhodný na prehliadku tohto krásneho mesta.

11. DEŇ: Saigon - Cu Chi

Návšteva Cu Chi tunela, ktorý je vzdialený od Saigonu asi 50 km. Je to komplikovaný systém podzemných tunelov, z ktorých vojská Vietkongu prepadávali amerických vojakov. Po prehliadke sa vrátime do Saigonu a  pokračujeme prehliadkou mesta. Navštívime Múzeum vojny, prekrásnu Notre Dame katedrálu,  pagodu Thien Hau, čínsku štvrť Cho Lon a tržnicu Ben Thanh. Mesto Saigon je právom označované ako” Perla Východu“ a dodnes je  tu cítiť vplyv francúzskej architektúry. Transfer do hotela. Večer odporúčame večeru na rieke Saigon na lodi .

12. DEŇ: Saigon

Príprava na odlet, posledné nákupy a voľný čas až do odletu.

13. DEŇ: Viedeň

Prílet do Viedne.

CENA ZAHŔŇA

- 4 noci ubytovanie v hoteloch 3* s raňajkami
- 5 nocí ubytovanie v rezorte VinPearl 5*+ s plnou penziou
- 1 noc na džunke – plná penzia
- transfery
- vnútorné prelety Hanoj – Nha Trang – Saigon
- sprievodcu
- vstupné do pamiatok

CENA NEZAHŔŇA

- fakultatívne výlety
- medzinárodnú letenku
- vnútorné prelety Hanoj – Nha Trang – Saigon
- cestovné poistenie
- vstupné víza do Vietnamu

  +421 948 666 888

  ZAVOLAJTE NÁM

  Cestovná kancelária si vyhradzuje právo na zmeny.

  MOŽNO VÁS ZAUJME

  Romantický Vietnam – svadobná cesta

  Vietnam – Mui Ne a Saigon

  Vietnam – čamská kultúra

  Vietnam – Vinpearl resort 5*

  NAŠI PARTNERI   >   >   >   >   >


  VŠETKY LETECKÉ SPOLOČNOSTI!


  VŠETKY LETECKÉ SPOLOČNOSTI!

  © EDEN TRAVEL - all rights reseved

  designed by