THAJSKO

Rozlúčka so slobodou vo veľkom štýle

12 DNÍ / 10 nocí

UBYTOVANIE: Sunshine Vista hotel *** s raňajkami
TERMÍN: Na dopyt
CENA: od 490 € /os.

THAJSKO

Ázia
TYP ZÁJAZDU: Pobytový

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Letenky
Poistenie
Fakultatívne výlety

Rozlúčka so slobodou, je ďalšia etapa a začiatok nového života, využite našu ponuku a zažite nezabudnuteľnú rozlúčku so slobodou alebo svadobnú cestu.

Hotel Sunshine Vista hotel *** sa nachádza v centre mesta Pattaya, Sunshine Vista hotel *** vytvára domov ďaleko od domova,  priestranné apartmány, súkromné rezidencie ponúkajú štandartné aj nadštandartné služby a pohodlie.

Všetky apartmány majú vlastný balkón a sú vybavené štandardným vybavením, zatiaľ čo apartmány a rezidencie  majú kuchyňu a jedálenský kút.
K vybaveniu hotela  patrí fitnes centrum, reštaurácia, ktorá ponúka výber z thajskej a západnej kuchyne a bar,  na streche bazén, kde si môžete oddýchnuť a vychutnať si nádherný výhľad na more na Pattaya Bay.
Vďaka tesnej blízkosti centra Pattaya  si môžete vychutnať nočný život plný zábavy.

Thailand

1. DEŇ: Odlet z Viedne

Viedeň, letisko Schwechat

2. DEŇ: Bangkok

Možnosť navštíviť Grand Palace, jeden z najznámejších symbolov Bangkoku. Chrám Wat Phra Kaeo je známy ako najstarší a najkrajší chrám. Nachádza sa v ňom socha Smaragdového Buddhu. Môžete navštíviť dva najvýznamnejšie chrámy v Bangkoku: chrám Wat Trimit, kde sa nachádza socha Buddhu vytvorená zo zlata. Socha je vysoká tri metre a váži päť a pol tony. Ako druhý v poradí je chrám Wat Po, známy aj ako Chrám ležiaceho Buddhu.

2. - 11. DEŇ: Pattaya

Raňajky, voľný program. Hriešne mesto Pattaya leží pár hodín cesty od Bangkoku. Zábavné parky, múzeá, sviežosť botanickej záhrady a nespočetné množstvo turistických atrakcií ponúkajú veľa druhov zábavy a kultúrneho vyžitia.Počasie je tu permanentne teplé a pláže sú vybavené možnosťou prenajať si lehátko, či slnečník… Aj napriek tomu tieto pláže nie sú až tak zaujímavé, ako nočný život v tomto meste. Stačí sa prejsť podvečer po pláži. Po zotmení je Pattaya plná pokušením a čarom nočného života s neuveriteľným množstvom reštaurácií, nočných klubov, barov, diskoték, go-go barov a kabaretov. Pattaya môže byť bláznivá, drzá, krásna, nežná alebo vyzývavá, podľa toho, čo si vyberiete.. Polonahé krásky tancujúce okolo tyčí v baroch nie sú ničím výnimočným.

1 deň výlet na „Koh Lan“, známy ako Coral Island. Je to prekrásny ostrov cca na 30 minút loďkou od Pattaye. Na programe je kúpanie v mori a šnorchlovanie okolo ostrova

12. DEŇ: Pattaya – Bangkok – Viedeň

Po raňajkách odjazd na letisko a odlet do Bangkoku. Z Bangkoku odlet domov.

CENA ZAHŔŇA

- 10 x noc s raňajkami v 3* hoteloch
- transfery
- miestne dane a poplatky

CENA NEZAHŔŇA

- medzinárodnú letenku
- komplexné cestovné poistenie
- poistenie proti insolventnosti 0,56 EUR / osoba / deň
- spracovateľský poplatok 10 EUR / osoba

  +421 948 666 888

  ZAVOLAJTE NÁM

  Cestovná kancelária si vyhradzuje právo na zmeny.

  MOŽNO VÁS ZAUJME

  Romantický Vietnam – svadobná cesta

  Vietnam – Mui Ne a Saigon

  Vietnam – čamská kultúra

  Vietnam – Vinpearl resort 5*

  NAŠI PARTNERI   >   >   >   >   >


  VŠETKY LETECKÉ SPOLOČNOSTI!


  VŠETKY LETECKÉ SPOLOČNOSTI!

  © EDEN TRAVEL - all rights reseved

  designed by